Ürün tasarımı, teslimat süresi, stok yönetimi, depolama süreci gibi birçok konuda müşteri taleplerini dinliyor, sorunları çözecek yöntemler geliştiriyoruz. İşte müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden birkaç örnek:

1 GÜNDE ELİNİZDE

Siparişinizi 24 saat içinde istediğiniz adrese teslim ediyor, depo alanı ve stok maliyetleriniz düşürmenize destek oluyoruz. 

KOLAY KURULUM

Kurulu halde gönderilen taşıma kolileri sayesinde, paketleme aşamasında hem iş gücü hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

HAZIR SETLER

Separatör, kapak gibi ambalaj parçalarınızı set halinde hazırlayıp teslim ediyoruz. Paketleme verimini artırırken, stok yönetimini de kolaylaştırıyoruz.

ÖZEL PALETLER

Depo şartlarınızı değerlendiriyoruz. Ürün paletlerimizi, size özel ölçü ve niteliklerde hazırlıyor, depolama sürecinize destek oluyoruz.

SÜREKLİ AR-GE

Ürün, paketleme ve nakliye koşullarınızı gözlemliyor, ambalajda yapılabilecek iyileştirmeleri tespit ediyoruz.

DOLUM HİZMETİ

Ürünlerinizi, sizin için ürettiğimiz taşıma kolisi ya da satış noktası stantlarına yerleştiriyor, istediğiniz adrese teslim ediyoruz.

İLETİŞİM FORMU

Başarımızı, müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımızla kurduğumuz güçlü bağlara borçluyuz. Birlikte çalışma ve işimizi büyütme fırsatlarını görüşmek için bize ulaşın.

0